Menu Zavrieť

Najväčšie rockové hity, nádherný čistý hlas speváka a profesionálna zohraná kapela – taký je Setback..

Oživte svoju párty, firemnú akciu, oslavu či akýkoľvek event rockovou muzikou! Najväčšie rockové hity od Deep purple, Bon Jovi, Led Zeppelin, Uriah heep, Status Quo, Ozzy Osbourne, Police, Queen, Pink Floyd, Metallica, ale i českej Lucie či Kabát, v podaní skvelej kapely rozprúdia zábavu a skvelú náladu akejkoľvek udalosti. Dlhoročné skúsenosti z vystúpení na rôznych podujatiach zaručujú vysokú úroveň a kvalitu prevedenia. Stavte na istotu a vyberte si kapelu, ktorá nesklame!

Kapela Setback funguje na scéne už viac ako 12 rokov. Za tento čas absolvovali ročne približne 200 vystúpení pre rôzne spoločnosti, firmy, eventové organizácie a na klubovej scéne.

Kapela prináša rockovú hudbu v akustickom prevedení (unplugged) v zložení sólový spev + elektrická a akustická gitara, ktoré však môžu byť v prípade záujmu doplnené o bicie/perkusie a/alebo violončelo. Takéto vystúpenia sú vhodné pre rôzne akcie – svadby, oslavy, firemné večierky, väčšie spoločenské akcie, ale aj komornejšie podujatia, s dôrazom na umeleckú hodnotu. 

Možné varianty vystúpenia:

2-členná zostava:
elektrická gitara
akustická gitara + spev

2-členná zostava s violončelom:
akustická gitara + spev
violončelo

3-členná zostava:
bicie (perkusie)
elektrická gitara
akustická gitara + spev

4-členná zostava:
bicie
elektrická gitara
basová gitara
akustická gitara + spev